Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz.

Autor Jana
Předmět Dotaz.
Dotaz Dobry den chci se zeptat zda by dcera mela narok na ivalidni duchod s mladi od deseti let do 18.let nosila korzet ma skoliozu histaminovou alergii take na psenici a zito alergolozka ji doporucujebezlepkovou dietu .ma skoliozu prvniho stupne.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní,

Vaše dcera by si už musela požádat o ID z důvodu invalidity z mládí hned. Podat žádost může, ale obávám se, že nemusíte uspět. Záleží na tom, jak jí postižení ztěžuje pracovní uplatnění. 


S pozdravem Václav Krása

Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.