Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Miroslava
Předmět dotaz
Dotaz Dobry den,jsem 21 let Dia,4X denne na inzulinu,dia neuspokojiva kompenzace.Loni v lednu jsem byla u komise,za jak dlouho si me asi tak znovu predvolaji?CID prvniho stupne 10 let,dekuji.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Miroslavo,

nelze vůbec odhadnout, kdy si posudkový orgán vzpomene provést kontrolu Vašeho zdravotního stavu. Pokud však máte stanoven ID I. stupně na 10 let, tak nevidím důvod, proč by Vás kontrolovali dříve. V takových případech se to stává velmi málo.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.