Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Lenka Mazurová
Předmět dotaz
Dotaz

Vážený pane Kráso,mám invalidní důchod II.stupně po operaci kyčlí,nyní mám za sebou vážnou a těžkou operaci zhoubného nádoru a ještě mne čeká ozařování,mám si zažádat o plný invalidní důchod,nebo by mi byl zvednut v únoru,kdy mám jít k posudkovému doktorovi na ČSSZ?Moc děkuji za odpověď,s úctou Lenka Mazurová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Mazurová,

 domnívám se, že můžete požádat nyní o ID III. stupně. Při onemocnění, které popisujete se přiznává zpravidla ID III. stupně, i když na omezenou dobu. 

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.