Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Marie Závorová
Předmět Dotaz
Dotaz Dobrý den.Mám otázku.Mám PID od roku 2004.Mohu si zažádat o jeho přepočítání???Děkuji za odpověd.. S pozdravem Závorová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Zázvorová,

musím Vás zklamat, ale ID není možné přepočítat. Přepočet je možný až při odchodu do starobního důchodu, kdy se Vám zohlední případné příjmy z výdělečné činnosti. 


S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.