Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Iva Karasová
Předmět dotaz
Dotaz Dobrý den, mám na Vás prosbu. Ráda bych se zeptala. Mám plný invalidní duchod. Nyní již bez další kontroly. Mohla bych mít na sebe napsanou péči o oba rodiče, aniž bych o duchod přišla? Mám duchod na psychické problémy. Děkuji za odpověd Karasová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Karasová,

nemusíte se ničeho obávat a můžete být hlavní pečující osobou o Vaše rodiče. S ID byste neměla mít žádný problém. 

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.