Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Dušan
Předmět Dotaz
Dotaz Dobrý den můžete mi prosím poradit požádal jsem si invalidní důchod a byl mi zamítnut trpím s cukrovkou 2 typu, namáhavá dušnost NyHa II-III a chronické hnisavá obseci pod paží a hypertenze a nebyl mi přiznám stupeň nevím co mám dělat děkuji za odpověď Dušan

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Dušane,

proti rozhodnutí o nepřiznání ID můžete podat námitku, a to do 30 dnů od doručení rozhodnutí o zamítnutí Vaší žádosti. Námitka se podává na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5, ale musíte ji poslat prostřednictvím OSSZ, která vydala zamítavé rozhodnutí.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji