Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Věnka Berenika Stropnická
Předmět dotaz
Dotaz Dobrý den pane Kráso, OBracím se na Vás s dotazem. Mám PID na duševní poruchu. Ráda bych v PID změnila diagnózu na úplnou slepotu, kterou mám. Je to možné? děkuji Stropnická

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Stropnická,

nevím, zda má smysl žádat o změnu diagnozy při stanovení ID III. stupně. Možná jedině, že součástí rozhodnutí by bylo, že vzhledem k Vaší oční poruše můžete pracovat za mimořádných podmínek, což by bylo pro Vás výhodnější, pokud byste chtěla pracovat. Jinak ve změně diagnozy nevidím velký smysl.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji.