Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Roman Bryxí
Předmět Dotaz
Dotaz

Dobrý den. Jsem po operaci totální endoprotézi byl mi přiznán ID 3 stupně ,mám nařízenou rekonvalescenci na 6 měsíců .Otázka zní jestli po tom mi odeberou celkově ID nebo mi třeba přiznají 1 stupeň ID.Děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Bryxi,

na Vaši tázku nelze přesně odpovědět. Záleží na tom, jaký bude Váš zdravotní stav. Pokud dojde k významnému zlepšení, může dojít jak k odebráni ID, tak také ke snížení stupně ID. Záleží na posouzení posudkovým lékařem, problém je v tom, že posuzování je velmi rozdílné mezi jednotlivými posudkovými lékaři.

S pozdravem Václav Krása

Dovoluji si Vás požádat, abyste si prohlédla reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Tím zase pomůžete mně. Děkuji.