Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Hana Kuchyňková
Předmět Dotaz
Dotaz Dobrý den chtěla bych se zeptat na váš názor dnes jsem byla u posudkové komise,kde jsem žádala o zvýšení invalidního důchodu na základě doporučení ošetřujícího lékaře.Jsem po 3 operacích páteře,mám diabetes 2 stupně,léčím se u psychologa a od září jsem na neschopence z důvodu že jsem prodělala 5 mozkovou příhodu,kdy mi ochrnula pravá část obličeje,4 roky mi lékaři oddalují operaci skalenového syndromu pravé ruky a léčí se ještě s kolenem kde mi určily 2 stupeñ.Na základě těchto nemocí mi stále nechávaj2 stupeň invalidního důchodu,prosím o radu nevím si už rady už jsem se jednou odvolávala když mi odebrala 3 stupeň na 1 stupeň nyni mám 2 stupeň s pozdravem Hana Kuchyňková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kuchyňková,

nenmám pro Vás žádnou jinou radu, nežli podat opět námitku proti nepřiznání III. stupně ID. Námitku musíte podat do 30 dnů prostřednictvím OSSZ na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Pokud byste neuspěla s námitku, pak máte možnost podat správní žalobu ke Krajskému soudu.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji