Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz:

Autor Ladislav Migasz
Předmět dotaz:
Dotaz Dobrý den, chtěl bych se dotázat zda mohu požádat v jiných okresech o invalidní důchod ? Jsem z Mostu a je jedno značně prokázáno že zde úspěšně projdou Romové, chtěl bych na posudkovou, Dagmar Kávovou podat podnět k státnímu zástupci o prošetření. s pozdravem. Migasz731787400

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Migaszi,

požádat musíte na OSSZ, který je příslušný Vašemu bydlišti. Můžete však zároveň uvést, že žádáte, abyste byl posouzen jiným posudkovým lékařem, neboť nemáte k paní doktorce Kávové důvěru. Pokud nebudete spokojen s rozhodnutím, tak Vám doporučuji podat námitku, kterou už potom řeší ČSSZ a nikoliv OSSZ v Mostě.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji