Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor RENATA MLYNAŘIKOVA
Předmět dotaz
Dotaz DOBRY DEN! MAM TAKOVY DOTAZ,SPIS BYCH SE CHTELA PORADIT!MAM ZANMOU KTRERA MA TEZKOU RAKOVINU KOSTNEJ DRENE JE NATOM FAKT ZDRAVOTNE MOC ZLE A TENTO TYDEN ZACINA ABSOLVOVAT CHEMOTERAPII.JE NEZAMESTNANA A JE VEDENA NA URADE PRACE!CHTELA SI PODAT ZADOST NA INVALIDNI DUCHOD ALE REKLI JI ZE NEMA NAROK PROTOZE NEMA NESCHOPENKU!MYSLITE ZE BY TO MOHLA SKUSIT A ZAZADAT SI O INVALIDNI DUCHOD?DEKUJU ZA ODPOVED!

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Mlynaříková,

žádost o přiznání ID není podmíněna pracovní neschopností, ale snížením pracovních schopností z důvodu zdravotního postižení. Tudíž se domnívám, že Vaše známá si o ID mohla požádat. Žádost se podává na OSSZ.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji