Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor gabriela fischerová
Předmět Dotaz
Dotaz

Dobrý den, pane Kráso,

 

     chtěla jsem se zeptat , v listopadu minulého roku mi byla diagnostikována rakovina. Dosud jsem na nemocenské. Má obvodní lékařka mi doporučila ať si zažádám o ID.

Chci se zeptat, můžu pak zpátky do práce? Nemůžu mě zaměstnavatel vyhodit? A jestli ano, je povinný mi vyplatit odstupné?

     Děkuji za vaši odpověď a užívejte krásné léto. S pozdravem

Gabka Fischerová :)

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Fischerová,

domnívám se, že ve Vašem případě byste nijak neměla mít problém se zaměstnáním. Pokud se uzdravíte, a to Vám moc přeji, invalidní důchod by Vám byl opět odebrán.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz//. Děkuji.