Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Luboš Zelinger
Předmět Dotaz
Dotaz Dobrý den pane Krása obracím se na Vás s dotazem ohledně mého invalidního důchodu třetího stupně.Rád bych si přivydelal,ale nevím jestli je to možné.Pracoval jsem jako řidič busu.Tuto činnost vykonávat zatím nemohu.Byla mne nabídnuta práce řidiče na dodávku na zásobováni automatů s potravinami.Mohu tuto práci vykonávat,ikdyž je to podobná profese. dekuji Zelinger

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Zelingere,

pokud nemáte na rozhodnutí o ID III. stupně poznámku, že nemůžete pracovat za mimořádných pracovních podmínek, tak Vám doporučuji pracovat nejdéle 3 hodiny denně, jinak byste mohl mít problém s ID.

S pozdravem Václav Krása