Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Jarka
Předmět dotaz
Dotaz Dobry den,prosim o radu opisi Vam neurologicke výsledky-Low back pain,klaudikacni kor.sy.S1 bilat.-dle EMG kor.sy. L5vlevo a S1.dx.dle MRpredevsim segment stenóza v urovni L3-4,svalova dysbalance,limbicka dysregulace AS gr.2-b,HLA B27negat.ANNApozit.Gonartroza bilat Raynaduv sy.Jeste z revmatologie ankylozujici spodndylitina Bechterev gr 2-b HLA B 27 negat,ANNA pozit.,gonarthrosis bilat gr 1-2,polytop.VAS,sval.dysbalance,limbicka dysregulace,koren. sy S1 1.dx s L5.sin-konzervat.terapie,Raynaud sy HKK.To jsou výsledky,pri sebemensi zatezi,stani dlouhem sezeni mam velke bolesti patere a nohou musim velice často odpočívat když ne dojde k tresu leky od bolesti vůbec nezabiraji ,leva noha se vykrivuja a silne boli natekaji,nejsem schopna dojizdet ani po doktorech autobusem všude me musí vozit praci si k memu castecnemu duchodu ani nehledam protože bych nebyla schopna PID zamitly prosim o radu mam podat odvolani ja vim jak se citim ale celkem me to psychicky unavuje na socialce se na me divaji jako na simulanta mam 57 let co dal zdravim a dekuji Jarka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jarko,

proti rozhodnutí o zamítnutí PID je nezbytné podat námitku, která se podává prostřednictvím OSSZ na ČSSZ. Námitku je třeba podat do 30 dní od převzetí rozhodnutí o zamítnutí Vaší žádosti. S námitkou Vám může pomoci poradna NRZP ČR, poradnanrzp@nrzp.cz, tel.: 266 753 427.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji.