Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz:

Autor Jarka
Předmět Dotaz:
Dotaz Dobrý den, prosila bych o radu jak podat odvolání k odebrání invalidního důchodu 1.stupně. Moc děkuji za pomoc a Váš čas

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jarko, 

u ID se podává námitka, kterou musíte podat prostřednictvím Vaší OSSZ na ČSSZ, Křížová 25, 228 05 Praha 5. Námitka se píše jako odvolání, to znamená, že uvedete číslo rozhodnutí o odebrání ID a důvody, proč nesouhlasíte s rozhodnutím. Námitku musíte podat do 30 dní od doručení rozhodnutí. Bohužel námitka nemá odkladný účinek, takže Vám výplata důchodu bude zastavena. Pokud uspějete s námitkou, bude Vám ID doplacen.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz