Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Jaroslav
Předmět dotaz
Dotaz Dobrý den, mám přiznany částečný invalidní důchod na psychické problémy,schyzofrenii a chtěl bych se Vás zeptat,jak probíhá prodloužení důchodu? Jestli je potřeba hospitalizace a nebo jestli stačí záznamy od navštevy psychiatra?Už sem byl dvakrát v nemocnici a potíže bývají.Děkuji za odpověd.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jaroslavo,

nevím, co máte na mysli prodloužení důchodu. Pokud Vám končí doba, do kdy Vám byl důchod přiznán, doporučuji Vám, abyste se obrátila na OSSZ a upozornila je na to, že Vaše potíže trvají.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz.