Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Křapová Marie
Předmět dotaz
Dotaz

Vážený pane Kráso, přeji Vám hezký den. Zřejme můj dotaz ze dne 11.6.2009 nedorazil, proto se Vás ptám. Není mi totiž vůbec jasné jak podat odvolání při nepřiznání ČID. Jestli podat odvolání u ČSSZ  Praha nebo Uh. Hradiště které posuzovalo zdravotní stav a nebo přímo krajskému soudu. Dále prosím pokud se provádí odvolání k soudu v  jaké výši se má dát kolková známka. Děkuji za odpověď a prosím omluvte mne, ale já to nechápu a nerada bych něco udělala špatně. Marie

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Křapová,

v současné době je změněn způsob odvolání proti rozhodnutí o invalidních důchodech. Je třeba, abyste se odvolala pímo k soudu. Nejlépe bude, když Vám s odvolání pomůže právník.

S pozdravem Václav Krása