Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

DOTAZ

Autor KVĚTUŠE
Předmět DOTAZ
Dotaz

HEZKÝ DEN

JSEM 3 ROKY PO PYELOPLASTICE A PŘI DELŠÍM STÁNÍ,NEBO DELŠÍ PRÁCI SE CÍTÍM UNAVENÁ.MYSLÍTE,ŽE MŮŽU POŽÁDAT O DUCHOD?JESTLI TO NENÍ ZÝBYTEČNÁ NÁMAHA PŘI DNEŠNÍM POSUZOVÁNÍ..... MOC DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Květuše,

obávám se, že Vaše potíže nebudou dostatečné na přiznání ID. Musela byste být pravděpodobně delší dobu v pracovní neschopnosti, a to více jak 3 měsíce. osobně si myslím, že ve Vaši situaci je zbytečné o ID žádat. Ale to neznamená, že se doporučením musíte řídit.

S pozdravem Václav Krása