Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Leopold
Předmět Dotaz
Dotaz Vážený pane magistře, opět se na Vás obracím s laskavou žádostí o pomoc. Syn byl pozván k jednání PK. Vzhledem ke zdravotnímu stavu se však dopravuje výhradně dopravní zdravotní službou s doprovodem - indikováno lékařem. PK jsme o této skutečnosti uvědomili, ale nebere to v potaz. Jak za takové situace postupovat? Děkuji za odpověď. S pozdravem Leopold

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Leopolde,

doporučuji Vám jít za lékařem, zda by Vám předepsal dopravní zdravotní slkužbu, a pokud ne, protože se nejedná o zdravotnický úkon, tak by bylo možné si objednat dopoz s upraveným vozem s tím, že posudková komise by měla asi cestu zaplatit, protože jedete na její vyžádání.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.