Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Prchalová
Předmět dotaz
Dotaz Dobrý den mám dotaz byl mi přiznán částečný důchod v unoru 2012,poté jsem otěhotněla,byla moje povinnost někam nahlásit,že budu současně pobírat invalidní důchod a rodičovský příspěvek?Ted v roce 2015 mi byl důchod odebrán,podala jsem námitku,ale bez uspěchu.Co mám ještě za možnosti?četla jsem něco o bezplatné soudní žalobě.Bylo mi řečeno,že mám 4 děti tak můj kyčel není v tak špatném stavu a operovaná páteř byla už před 20 lety,celkově byla paní dost nepříjemná.Děkuji Prchalová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Prchalová,

pokud jste neuspěla s námitkou, máte možnost podat do 60 dní od doručení zamítnutí námitky, správní žalobu. Ta se podává ke krajskému soudu a neplatí se u ní žádné poplatky a ani Vás nemusí zastupovat advokát. Se sepsáním správní žaloby Vám pomůže poradna NRZP ČR, tel. 266753427, e-mail: poradnanrzp@nrzp.cz.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz.