Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz - přezkoumání zdravotního stavu po roce od přiznání plného invalidního důchodu

Autor Nováková
Předmět Dotaz - přezkoumání zdravotního stavu po roce od přiznání plného invalidního důchodu
Dotaz Dobrý den, mám jeden dotaz. V roce 2017 v prosinci mi byl přiznán plný ID ( onkologický pacient). Dnes mi došel dopis z ČSSZ o přezkoumání mého zdravotního stavu prostřednictvím obvodního lékaře. Nepracovala jsem (ukončen pracovní poměr dohodou), protože jsem měla náročnou psychickou práci a můj zdravotní stav mi to nedovolil. Nyní po volbách do obecního zastupitelstva jsem byla zvolena jako obecní zastupitelka v malé obci ( neuvolněná), tzn. že se budu účastnit cca 4x do roka zhruba obecního zastupitelstva. Mám to uvést na ČSSZ, že jsem byla zvolena do obecního zastupitelstva? Děkuji a hezký večer N.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Nováková,

nemusíte uvádět, že jste byla zvolena do obecního zastupitelstva už proto, že Vaše odměna je nepatrná a to vůbec kontrolní orgán nezajímá. Spíš mě překvapuje, že při nedostatku posudkových lékařů, že hned po roce se ozvou.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.