Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotatek k depresím

Autor Michal Bjaloň
Předmět dotatek k depresím
Dotaz Ještě bych chtěl uvést jednu věc,kdy mě můj táta psychicky deptal a pak bil za nesmyslné věci.Možná to mám v podvědomí.Teď máme dobré vztahy s našima.Každý bydlíme ve svém.Je to tak lepší,ale doktrovy jsem to raději neřekl.I můj brácha o 7 let mladší,který se hodně zakoktává je přesto všechno úspěšný pracant a podnikatel a do toho si dělá vysokou školu u něj to nechápu.Tak proč zrovně mě tohle potkalo.Moje babička v mládí trpěla depresemi a děda určitě taky,ale naši tomu přikládají jiné přičiny spíš získané,ale zdědit jsem to mohl i po nich. Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Bjaloni,

nejsem odborný lékař a ani posudkový lékař. Mohu Vám jenom doporučit, abyste zkusil požádat o invalidní důchod, protože tím si zajistíte živobytí a při při občasných krizích, které prožíváte, byste měla alespoň na živobytí. Žádost o ID se podává na Okresní správě sociálního zabezpečení. není to žádná ostuda pobírat invalidní důchod, tak se nemáte čeho obávat. Vzhledem k tomu, že nejsem posudkový lékař, nedokáži říci, zda uspějete nebo ne. Je to jeden z pokusů, jak můžete řešit svou současnou svízelnou situaci.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji