Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Doplnění předchozího dotazu....

Autor Novotný
Předmět Doplnění předchozího dotazu....
Dotaz

Dobrý den pane Krása.

Uklepnutím jsem předčasně odeslal předešlý neúplný dotaz. Prosím ještě o jednu odpověď. Nevíte prosím o nějakém odkazu na Internetu, kde by bylo možné najít podrobnější a srozumitelný výklad zákona č. 306/2008 Sb., případně příslušnou prováděcí vyhlášku (vše s ohledem na invalidní důchody...).

Děkuji Vám za odpověď.

Zdeněk Novotný

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Novotný,

posílám Vám odkaz na stránku NRZP ČR, kde vyšel podrobný komentář k zákonu č. 306/2008 Sb. Je to http://www.nrzp.cz/userfiles/file/2009skok02.pdf. Jedná se o článek v novinách NRZP ČR Skok do reality, který napsal pan JUDr. Jan Hutař.

Přeji Vám všechno dobré v roce 2010.

Václav Krása