Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

doložení dokladů o ČID pro ÚP

Autor Mirka
Předmět doložení dokladů o ČID pro ÚP
Dotaz

Dobrý den, pane magistře,

mnohokrát Vám děkuji za odpověď. Doplacení nemocenské budu muset pořešit, pravdou je, že v celém řízení byl od začátku neskutečný "chaos"... a bylo by to opravdu na osobní návštěvu v poradně.

Prosím, zda mohu položit ještě zmíněný druhý dotaz:
 
Dále se chci zeptat, zda má ÚP povinnost žádat o doložení do spisu i Posudek o invaliditě. Na ÚP jej chtějí doložit i s Potvrzením z PSSZ o nemoci a  Rozhodnutím o ID (což chápu, ale domnívám se, že v samotném Posudku o ID jsou velice citlivé údaje o zdravotním stavu).

Děkuji za odpověď a jsem s pozdravy

 Přeji vše dobré

Mirka Novotná

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Novotná,

souhlasím s Vámi, že ÚP stačí rozhodnutí o přiznání ID, a že nepotřebuje posudek posudkového lékaře, který vedl k jeho přiznání.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji