Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dodatek k ztp

Autor Šárka
Předmět dodatek k ztp
Dotaz Pro zajímavost a udělání si obrázku o posuzování posudkovými "NADLIDMI" skutečné vážně nemocných, ne vlastní vinou, na rozdíl od alkoholiků,nebo těch obézních nehýbajících se a pak si stěžují na klouby co se jdou do hospody nafutrovat vlezou do auta a co si vlastní vinou pošramotí své zdraví a kdyby jim to ruce dovolily tak si vezmou sebou snad i čtyří hole!. Ani jeden z posudkových lékařů , kteří posuzovali můj zdravotní stav, v místě bydliště podotýkám pouze papírově nikoliv skutečně, dokonce jsem nebyla pozvána k poslední komisi / no nevím jestli se tomu dalo říct komise když sirozhodl sám jediný lékař, a už vůbec z oboru, kterého se týkal můj stav a který i s ostatními není vůbec veden u ČLK , Ptám se zda je toto vůbec možné aby vás posuzoval v tak závažné životní situaci někdo o kom vůbec nevíte co je zač??? No prostě úroveň strašná, Tento hyenismus POSUDKOVÝCH LÉKAŘŮ POŘÁD NIKDO NEVIDÍ NEBO NECHCE RADĚJI VIDĚT? UŽ KOLIK LET! SE V TOMTO SMĚRU VŮBEC NIC NEZMĚNILO, JSOU PROSTĚ SVÝMI PÁNY, SCHOVANÍ V KANCELÁŘÍCH ODKUD SE ANI NEHNOU A JEN ČEKAJÍ NA PENÍZE ZE STÁRNÍ KASY.!!! A DŮCHODY PŘIZNÁVÁJÍ A ODEBÍRAJÍ NA POLITICKOU OBJEDNÁVKU, nIC JINÉHO V TOM NENÍ, BYL BY BLÁZEN TEN KTERÝ BY VĚŘIL , ŽE INVALIDNÍ DŮCHODY V ČESKÉ REPUBLICE SE PŘIZNÁVAJÍ SPRAVEDLIVĚ

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Šárko,

rozčilení Vám v této soituaci nepomůže. Zákon umožňuje posudkové službě, aby rozhodla bez účasti klienta. Pokud jste však žádala, že chcete být přítomna posouzení zdravotního stavu, mělo Vám být vyhověno a můžete si stěžovat na MPSV ČR. Jinak musíte použít všechny možnosti odvolání, to znamená až po správní soud.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.