Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dodatečný dotaz k ID

Autor Renata Jurkovičová
Předmět Dodatečný dotaz k ID
Dotaz Dobrý večer, nejdříve moc děkuji za odpověď k mému dotazů ohledně ID pro syna. Dopis z Čssz už dorazil, jen mě zaráží že ID synovi přiznávají od 28.12.2017 a byl následně i doplacen od 28.12.2017-5.2.2018. Ale je divné že než přišlo rozhodnutí z čssz tak přišel dopis od posudkove komise a tam byl synovi ID přiznán od 14.9.2017 a čssz ho přiznali až od 28.12.2017 Nevím zda máme nějak reagovat na neshodu datumu přiznání nebo je to normální postup od čssz že změní posudek komise? Děkuji za odpověď a přeji hezký večer

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jurkovičová,

domnívám se, že nic nezkazíte nic, když dáte dotaz, jak to vlastně je, protože nesoulad datumu je jasný a pokud je důchod přiznán od určitého data, tak nevím, proč by ČSSZ stanovilo jiné datum pro výplatu ID.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji