Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dodatečný dotaz

Autor Renata
Předmět dodatečný dotaz
Dotaz

Vážený pane Kráso,

děkuji za odpověď na můj dotaz,ale moc jsem z něho nepochopila zda posudková komise předá soudu všechny lékařské nálezy, které jsem jíž předala,nebo soud si je sám vyžádá (při podání správní žaloby).Nebo musím všechny lékařské nálezy,které mají již posudkový lékaři znovu sehnat já a soudu osobně(do podatelny) předat já?

Prosím omluvte mou nechápavost a velmi moc Vám děkuji.  Renata

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Renato,

pokud nemáte nový zdravotní posudek o proti těm, které jste odevsávala na ČSSZ, tak musíte nic dodávat, protože ČSSZ poskytne dokumenty soudu.

S pozdravem Václav Krása