Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dobrý den,byla jsem u posudkové komise a přiznali mi 2 stupen ID a 1 stupen mi byl přiznán v červnu 2010 pobírám ID 5600Kč budu mít ve druhém stupni vyšší peníze? Děkuji

Autor Marie Kašpárková
Předmět Dobrý den,byla jsem u posudkové komise a přiznali mi 2 stupen ID a 1 stupen mi byl přiznán v červnu 2010 pobírám ID 5600Kč budu mít ve druhém stupni vyšší peníze? Děkuji
Dotaz

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kašpárková,

vzhledem k tomu, že ID Vám byl přiznán až v červnu 2010, to je v době, kdy již zákon stanovil tři stupně invalidního důchodu, domnívám se, že by Vám měl být zvýšen Váš ID, a to tím, že Vám byl přiznán II. stupeň ID.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji