Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dobrý den mám nárok na vyplaceni ID zpětně i když jsem ještě pracoval,?

Autor Stanislav Hojda
Předmět Dobrý den mám nárok na vyplaceni ID zpětně i když jsem ještě pracoval,?
Dotaz

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Hojdo,

nárok na výplatu ID je od data, které je uvedeno na rozhodnutí o přiznání ID. Na rozhodnutí je uveden přesný den, o d kdy Vám byl důchod přiznán. Skutečnost, že jste pracoval na výplatu nemá žádný vliv. Při ID můžete v určitých případech i pracovat.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.