Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dobry den mam dotaz

Autor vlastimil
Předmět Dobry den mam dotaz
Dotaz

Dobry den Pane Krasa mam jeden dotaz jestly je mozne pozadat o castecne invalidni duchod po operaci ramene 4 krat jsem ho mnel vykloubene a naposled pouze pri otoceni sveho tela tak doktori rozhodly o operai jsem tet v marodni neschopnosti uz 3 mesicem a mam velmi omezenou pohyblivost prave ruky a bylo mi receno ze to uz nebude nikdy jako driv podotknu ze mi je 23 let coz znamena v mem pripade ze jsem velmi omezen, pracoval jsem jako expertni uklizec coz tet uz delat nebudu moci kvuly tomu ramenu a jaka je pravdepodobnost ze mi to priznaj predem dekuji a srdecny pozdrav Vlastimil

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Vlastimile,

můžete to zkusit, ale nejsem přesvědčen, že na částečný ID dosáhnete.

S pozdravem Václav Krása