Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dobry den, chtela bych se optat jestli je mozne brat PID 3. 200 kc. Zacinala jsem pred 4 lety na 2.700 to jsem jeste zivila 2 nezletile deti ted mam 1 petilete. Kazdy mi rika ze je to dost malo na cukrovku na inzulinu, zanet slinivky, rakovinu delozniho c

Autor Martina
Předmět Dobry den, chtela bych se optat jestli je mozne brat PID 3. 200 kc. Zacinala jsem pred 4 lety na 2.700 to jsem jeste zivila 2 nezletile deti ted mam 1 petilete. Kazdy mi rika ze je to dost malo na cukrovku na inzulinu, zanet slinivky, rakovinu delozniho c
Dotaz

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Martino,

bohužel je to možné, že máte tak nízký ID. Pokud nemáte dostatečný počet odpracovaných nebo započtených let, tak Vám je stanoven minimální důchod ve výši 2700,- Kč, který se pravděpodobně vlivem ročních valorizací zvýšil na současnou výši. Bohužel v tomto případě Vám nemohu poskytnou nějakou radu, jak si tento ID zvýšit.

S pozdravem Václav Krása