Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

doba na výplatu

Autor Eva
Předmět doba na výplatu
Dotaz Dobrý den, synovi byl k 12.2.2016 přiznán invalidní důchod 3. st. Informaci o tomto obdržel 9.5.2016 a do dnešního dne nedostal důchodový výměr. Ráda bych se zeptala, jak dlouho trvá, než je zaslán důchodový výměr a tudíž i peníze na účet. Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den, Marikova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Maříková,

na tento dotaz se těžko odpovídá. Podle mého názoru už byste měli mít jak důchodový výměr, tak i zálohu na invalidní důchod. Doporučuji Vám se dotázat na OSSZ, kde se stala chyba.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji