Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Doba na odpoved

Autor Alena
Předmět Doba na odpoved
Dotaz Dobrý den,pobírá ID 1 stupně a pro zhoršení dlouhodobě nepříznivého zdr stavu jsem podala žádost o zvýšení. Kolik dnů mají na odpověď, reakci, pozvání k prohlídce? Děkuji za odpoved Alena

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Aleno,

lhůty určuje správní řád. Do 30 dnů byste měla obdržet minimálně odpověď na to, že Vaše žádost byla přijata. Posudková komise má ze zákona 45 dní na posouzení zdravotního stavu, v mimořádných případech i 60 dnů. Po té době by měla být vypracován posudek. Předpokládám, že budete vyzvána k účasti na jednání posudkové komise.

 

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.