Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

do kdy id

Autor Jarmila
Předmět do kdy id
Dotaz Dobrý večer,prosím když mi přišlo s mvsp posudek kde je rozhodnutí o id 3 je to na základě mé námitky ale nikde se nepíše na jakou dobu mám ten stupeň to znamená že ho mám napořá´d ?Můj stav se nikdy nezlepší spíš naopak Děkuji za odpověď Jarmila

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jarmilo,

pokud není určen termín k pobírání ID III. stupně, tak ho máte trvale. Kontrolní orgán však může pozvat příjemce ID na kontrolu zdravotního stavu, takže kdyby se Vám to stalo, nebuďte překvapená.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji