Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dia 1

Autor Miroslava
Předmět dia 1
Dotaz Dobry vecer pane Kraso,jen jsem se chtela zeptat,jiz v minulosti jste mi poradil,jsem Dia 1,4x denne na inzulinu,23 let,zhorsene oci,pocinajici neuropatie,vychylena plotenka,karpaly obou rukou,na prave tezsi,gastritida,vysoky tlak.cekam na sono ledvin,zrejme zhorseni funkce nadledvin,proto ten tlak a buseni obcas,jsem na znovu posouzeni,bojim se odmitnuti CID 1.co myslite ,jak postupovat ?dekuji Vankova z Kolina

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vaňková,

domnívám se, že byste měla požádat o I. stupeň ID. Žádost se podává na OSSZ. Doporučuji Vám, abyste měla napsanou dobrou lékařskou zprávu s tím, že Vaše onemocnění je již ve stádiu, kdy ovlivňuje Vaše pracovní možnosti. Pokud byste neuspěla, tak můžete podat námitku.

S pozdravem Václav Krása