Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

co napsat do odvolaní

Autor petra pazderová
Předmět co napsat do odvolaní
Dotaz

Dobrý den mám dotaz dneska mě přišel dopis z prahy kde mě píšou že mě zamítají častečnej invalidní duchod chci se odvolat ,ale nevím co tam mám všechno napsat jestli tam mám psát že i beru léky a jaký a že podle lékře ortopeda,chirurga mám zapomenout na své zaměstnání že prý to s jednou rukou dělat nemužu /kuchař/mám tříštivou zlomeninu lokte omezenou hybnost v lokti,rameni,častečně v paži, bolesti trvají,je to levá ruka  už mě dva doktoři u komise řekly že je to muj problém a bohužel smula že je to levá ruka jenže já jsem mama ata potřebuje obě ruce a ne že jednu.Prý mužu dělat jinou praci prosím pomocte kde mě zaměstnjí s omezenou hybností nikde alespon ne tady u nas na karlovarsku.Moc prosím poradte .s uctou a pozdravem krasným dnem pazderová .Děkuji.

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Pazderová,

samozřejmě, že musíte popsat důkladně Váš zdravotní stav, ale důležité je, abyste popsala Vaše obtíže při práci, a že velmi těžko s tímto zdravotním postižením můžete vykonávat zaměstnání. Jinak se nepodává odvolání, ale námitka. Musíte jí adresovat na Českou správu sociálního zabezpečení, ale podat jí musíte prostřednictvím Vaší OSSZ.

S pozdravem Václav Krása