Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

čid a jeho zamítnutí

Autor Helena
Předmět čid a jeho zamítnutí
Dotaz Dobrý den,jsem po oboustranné operaci karpalnich tunelu,implantovali mi silikonový kloub na pravém palci.Středně těžké astma,výhřez ploténky, vychýlený obratel a glaukom i tak mi zamítli čid nemohu nic těžkého zvedat a palec je téměř nepohyblivý mám v kartě uvedeno vyhýbat se jakékoli zátěže můžete mi prosím poradit co mám dělat .8.4. mám nastoupit do práce. Děkuji.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Heleno,

nezbývá Vám nic jiného než podat námitku, která se podává prostřednictvím OSSZ, ale adresuje se na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5.

Do námitky napiště, že nesouhlasíte s rozhodnutím a nepřiznáním ID, protože posuzující orgán nevzal v úvahu všechny oékolnosti Vašeho zdravotního stavu.

Problém u ID je v tom, že se nesčítají body za jednotlivé nemoci, ale stanoví se základní diagnóza a k ní je možné přičíst maximálně 10 % na ostatní diagnózy.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji