Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

CID

Autor Miroslava Vankova
Předmět CID
Dotaz Dobry den,jiz pisi nekolikaty dotaz a vzdy jsem byla spokojena.Jsem Dia,4x denne na IR,nove zjisteno poskozeni sitnice,pravy i levy karpal,nohy v norme.Ale pater a zada spatne.Jiz z drivejska vysoky tlak a leky na zaludek,Nolpaza.Dia 20 let,bojim se,ze mi duchod vezmou,je to mozne?dekuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vanková,

pokud jste předvolána ke kontrolnímu vyšetření ve věci ID, tak Vám doporučuji přinést si nová vyšetření, pžedevším těch zdravotních potíží, na které Vám byl ID přiznán. V případě, že byl Vám byl ID odebrán, doporučuji Vám podat námitku. Pokud byste byla účastna posouzení zdravotního stavu před lékařskou posudkovou komisí, doporučuji Vám, abyste byla obezřetná a spíše méně aktivní.

 

S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji