Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ČID

Autor Léňa
Předmět ČID
Dotaz

Dobrý den,před dvěmi lety mi byl schválen ČID 1stupně po operaci pateře. Po dvou letech jsem čekala,že si mně revizní lékař opět pozve,ale poslal mi pouze dopis,že invalidita trvá. Podle posledního CT mám protruzi ploténky L4/L5  3mm. Za jak dlouho si mně zase může pozvat? V dopise to neuvádí. Děkuji za Váš čas a za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Léňo,

záleží zcela na rozhodnutí lékařské posudkové komise. Myslím si, že Vás ani moc zvát nebudou, protože se zdá, že stav je trvalý.

S pozdravem Václav Krása