Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Chronický zánět šlach

Autor Diana
Předmět Chronický zánět šlach
Dotaz

Dobrý den pane Kráso.Je mi 37let a jsem již 9 měsíců v PN.Ortopedem mi byla stanovena diagnoza chronický zánět šlach na levé ruce(jsem levák)a tyto příznaky se již začínají objevovat i v pravé ruce,nosím ortézu a také mám dlouhodobý problém se zády-chronický VAS Th páteře,hyperkyfosa Th páteře a SDS,porušená statika Th páteře,CB sy a Li intermitentně,nárůstky na páteři,arteriální hypertenze 2.stupně na th.jsem v péči aergologa-chodím na vakcíny,ale nejvíce me trápí ty ruce,přesně chronická tendovaginitida distálního předloktí vlevo ,protože nemůžu téměř nic dělat.Chtěla jsem se zeptat na váš názor,jestli bych měla nárok na ČID?Moc Děkuji za odpověd,přeji hezké dny

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Diano,

nejsem posudkový lékař a tak Vám nemohu odpovědět. Domnívám se  však, že žádostí o ID nemůžete nic pokazit, proto bych to zkusil.

S pozdravem Václav Krása