Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

choroba z povoláni

Autor Jan
Předmět choroba z povoláni
Dotaz

Važeny p.Kráso,

Měl bych totaz,když jsem ziskal chorobu z povolání,měl bych nárok na častečny důchod,ted mam omezení a problemy si najit praci,chtěl bych vědět jestli mi to socialni zabezpečení schvalí,prozatim beru 4 200renty jinak jsem na uřadě prace a tam stale pro mě nic nenachazejí . Ptám se, kamaradovi jste taky v určitem problemu poradil  tak Vám děkují za odpověd          Jan

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jane,

myslím si, že nejlepší bude, když se dostavíte na Okresní správu sociálního zabezpečení a požádáte o částečný invalidní důchod.

S pozdravem Václav Krása