Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

CHOPN

Autor Václav
Předmět CHOPN
Dotaz Dobrý den,Mam dotaz jsem se dočetl že nemoc CHOPN vzniká při dovršení expozice 80% na dole a že má vliv na tvorbu nemoci CHOPN je na seznamu nemoci z povolaní. Také důlní prach je následkem tvorby nemoci CHOPN. Děkují za odpověd.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Václave,

nejsem lékařem, a tudíž Vám neumím odpovědět. Pokud však máte od odborného lékaře stanoveno, že máte CHOPN, doporučuji Vá m, abyste podal žádost o přiznání invalidního důchodu. Žádost se podává na Okresní správu sociálního zabezpečení.


Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji. 

S pozdravem Václav Krása