Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Cervikální dystonie

Autor Lidka
Předmět Cervikální dystonie
Dotaz Dobrý den,velice si budu vážit vaší odpovědi.Mam diagnostikovanou cervikální dystonii...laterocolis,hlava se mi naklání k rameni.Každe tři měsíce chodim na injekce botoxu.Když už se blíží další termín injekce,tak vysloveně trpím bolestmi,protože svaly na krku jsou opět stále v křečí.Beru Rivotril,ale moc nezabírá.Jeste mám 3 roky do důchodu,sedavé zaměstnání,je pro mne nějaká šance jít na zkrácený úvazek,částečný invalidní důchod.....?Dekuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lidko,

domnívám se, že pokud Vaše nemoc má vliv na Vaše zaměstnání, tak se domnívám, že byste mohla požádat o invalidní důchod. Samozřejmě Vám nemohu zaručit, že Vám bude přiznán, ale zkusit to můžete. 

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.