Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ČD dotaz

Autor Dvořáková
Předmět ČD dotaz
Dotaz

Dobrý den p.Kráso,chtěla jsem se zeptat, zda mi byl oprávněně odebrán ČID 1.st. .Mám těžkou amblypii na pr.oko s praktickou slepotou+šedý zákal a v levé oko s korekcí 1,5 na dálku.Dále mám vrozenou luxaci obou kyčelních kloubů VR40st. bilat.,ZR 40st.bilat a začínající coxartrozou.Má cenu podávat odvolání.     Děkuji za odpověd         

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dvořáková,

nejsem posudkový lékař takže to nedokáži posoudit. Zkuste podat námitku proti rozhodnutí o odebrání ČID. Námitka se podává prostřednictvím OSSZ k ČSSZ.

S pozdravem Václav Krása