Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

častečny invalidni duchod

Autor edita Rauerova
Předmět častečny invalidni duchod
Dotaz

dobry den p,krása dekuji za odpoved,ja opravdu pracuji nemohu uvest kde,ale bohuzel delam z latkama ktery jsou jedovatý a dráždi.Jednou jsem marodila 1 rok z mou nemoci a presto mi chtely dat snizenou prac.schopnost.tu jsem odmytla jelikoz bych praci nesechnala.Marodim stim tak dvakrat do roka zrovna i ted,ptala sem se pani doktorky jestly bych mela si zažádat o č.i.d a řekla mi že ano.Víceméně nemohu dlouho dobe marodit jelikož jsem samoživitelka a peníze by chybely na živobytí,proto chodim do prace i když  mam problémy proto neustále usebe nosím leky SOS.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Rauerová,

musíte se sama rozhodnout, zda si požádáte o ČID či nepožádáte. Opravdu Vám v tom nemohu poradit.

S pozdravem Václav Krása