Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

částečný invalidní důchod

Autor Denisa
Předmět částečný invalidní důchod
Dotaz

Dobrý den pane Krása.Po 3 letech mám kontrolu čás.in.důchodu.Chtějí abych se ještě podrobila EMG všetření.Poslali mě i žádanku.Vyšetření žádají pro potřeby LPK k posouzení stupně postižení.Před 3 roky mě přiznaly 40% neschopnosti.Za tu dobu jsem měla často neschopenku,absolvovala jsem infuze,obstřiky i prty.Nic nepomáhá.Myslíte že my částečný invalidní důchod odeberou?Nevím proč mám jít na vyšetření EMG.Dg:Chronický lumboischiadický sy.s kořen.sensit.irtit zánik.symptom.S1 I.dx.při CT prokázané hernii disku L5/S1 I.dx.Děkuji za odpověd.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Deniso,

bohužel se musíte podrobit požadavku LPK. V opačném případě by Vám mohl být důchod odebrán.

S pozdravem Václav Krása