Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

caste LPK

Autor duron
Předmět caste LPK
Dotaz Dobry poledne, proc jednoho meho syna honi komise k prezkumu PID kazde 3 roky a druhy uz 8 let nebyl? Tomu co ho furt volaji je ted 39let,tomu druhymu 48let. Je to kvuli veku 39let?A kdyz se clovek priblizi 50letum ze uz daji pokoj? Diag ozu maji uplne stejnou. Lze ho nechat vyradit z kontrol LPK, je to mozne? Dekuji za odpoved.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Durone,

posuzující orgán má právo provést kontrolu zdravotního stavu v zásadě kdykoliv. Této věci není možné se vyhnout. Pokud byste měl dojem, že se jedná o záměr, můžete podat stížnost na posudkového lékaře, a to na MPSV ČR, odbor posudkové služby, Podskalská 19, 128 02 Praha 2.

S pozdravem Václav Krása