Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

bolesti zad

Autor Květa
Předmět bolesti zad
Dotaz DOBRÝ DEN , měla bych dotaz ,léčím se z bolestí zad už 11 měsíců, mám velký problém ujít druhé patro,,dojít si pro velký nákup,,po 20 metrech mám velké bolesti zad,,Mudr mě předepisuje už několikáté tablety,,bolest se utiší jen na pár dní,,po velké námaze chození si musím vzít opět tabletky na bolest,,na RG nic není vidět,,Prosím jak mám postupovat,je mi 45 let,a bojím se že to nepřestane.Chtěla sem se zeptat jesli mám nárok na částečnou

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Květo,

pokud jste v pracovní neschopnosti již delší dobu, tak Vám doporučuji, abyste podala žádost o přiznání invalidního důchodu. Žádost se podává na OSSZ. Pokud však nejste v pracovní neschopnosti, tak by asi bylo důležité, abyste opravdu byla uznána práce neschopnou a po té požádat o důchod. Jiná cesta není.

 

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji