Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Boj o důchod

Autor Staňka
Předmět Boj o důchod
Dotaz Dobrý den,vážený pane Krása. Po svých dobrých zkušenostech se soudní žalobou proti odebrání ČID jsem pomáhala známé napsat námitku.Ta dnes prošla posudkovou námitkovou komisí s tím,že jí uznali důchod 1.stupně.což nás obě velmi těší.Ale k dotazu- Žádost o důchod podávala 28.března t.r. U posudkové neuspěla a napsala námitku.Bude jí důchod vyplacen zpětně k datumu podání? Já si myslím,že ano,ale jistá si nejsem.Můžete mi tuto informaci poskytnout? Děkuji vám za vaši nekončící a trpělivou práci.Staňka Ludwigová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Staňko,

ano, důchod by měl být doplacen k datu podání námitky.

S pozdravem Václav Krása