Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

arytmogenní kardiomyopatie a ČID

Autor Radka
Předmět arytmogenní kardiomyopatie a ČID
Dotaz

Dobrý den,prosím manžel v únoru prodělal srdeční smrt-arytmogenní kardiomyopatii pk-resuscitace trvala 50 minut...

voperován kardiovertr-po 8 mi měsících první výboj-přetrvává krátkodobá amnézie,zažádán o ČID,neschválen a po odvolání posudkový lékař jej shledal zdravým.Je možné podat námitku ,nebo už jen odvolání k soudu? Mohu napadnout rozhodnutí posudkového lékaře,aby případ projednával někdo jiný?Děkuji

 

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Radko,

odvolání u invalidního důchodu je formou námitky, tudíž, pokud píšete, že jste se již odvolali, tak to musela být námitka. Pokud jste ani s námitkou neuspěli, tak je potřeba podat správní žalobu ke Krajskému soudu. Na podání žaloby máte 60 dní. U správní žaloby se neplatí žádné poplatky ani Vás nemusí zastupovat advokát. Určitě bude dobré, když v žalobě uvedete, že o námitce trozhodoval stejný posudkový lékař, pokud tomu tak je.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji